top of page

iŞiMiZ

Misyon ve Değerlerimizden de tahmin edebileceğiniz gibi, size anlamlı anlar, keyifli deneyimler
ve tabii ki lezzetli yemeklerle "Hayatı Dolu Yaşama" yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik Bizim İçin Ne İfade Eder.jpg

Tos Grup, gıda ticareti ve gıda endüstrisinde çok çeşitli hedef gruplara ve gereksinimlere hizmet etmek için baharatlar, mutfak trendleri ve gıda teknolojisi sunmaktadır.

Perakende için baharatlar ve lezzetler

Tos Grup Perakende

Müşterilerimiz tavizsiz ürün kalitesine güveniyor ve son tüketicilere karşı şeffaflığa değer veriyor. Tos Grup, ham ürünlerden bitmiş ürünlere kadar tüm değer zinciri boyunca ürünlerin kalitesini ve lezzetini aktif olarak etkiler.

Özel etiket sektörünün güvenilir bir ortağı olarak baharat, şifalı otlar, baharat karışımları, bitkiler, çorbalar, soslar ve güveçler gibi hazır ürünlere yönelik büyük talebi karşılarken, müşterilerimize çok çeşitli ambalaj seçenekleri sunuyoruz.

Sanayi sektörü için baharat ve gıda teknolojisi

Tos Grup Sanayi

Baharatların ve bileşiklerin kuru, sıvı veya macun formunda uygun şekilde uygulanması, gıda endüstrisine ürünlerinin üretiminde önemli avantajlar sağlar.

Küresel ortaklarımızı başarıya giden yolda desteklemek için temel pazarlar ve tüketiciler konusundaki uzmanlığımızı uyguluyoruz. Müşterilerimiz, üretim sürecinde belirleyici avantajlar ve mümkün olan en iyi ürün güvenliği elde eder.

Tos Grup  aşağıdakilere odaklanır

Sıkı kalite kontrol sistemi ve gelişmiş kalite denetimi.

Yeni ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi.

Fonksiyon formülasyonlarına ve tasarımınıza göre özelleştirilmiş üretim.

Uygulama, araştırma, doğal bitki özlerinin çözümleri ve diğer teknik destek.

Şirket

Lezzet dünyasını şekillendiriyoruz.

Tos Grup, Türk baharat üreticisi ve önde gelen özel sektöre ait küresel baharat şirketidir. 2021'de Eren Sarı tarafından kurulan Tos Grup, bugün gıda perakendeciliği, gıda hizmeti ve gıda endüstrisine çok çeşitli baharatlar, mutfak trendleri ve yenilikçi gıda teknolojisi sağlıyor. Cesurluk, yenilikçilik, öncü bir ruh, ortaklık ve en yüksek kalite gereksinimleri bugüne kadar tüm iş kararlarımız için esastır.

En iyi kaliteyi ödün vermeden seçiyoruz.

Amacımız ve motivasyonumuz her zaman geniş bir ürün paleti ve üstün kalitede hizmetler sunarak ticaretin ve tüketicilerin gereksinimlerini karşılamak olmuştur. Müşterilerimiz için, seçtiğimiz malzemelerde, kullandığımız teknolojilerde veya uyguladığımız bilgi birikiminde taviz vermeden en iyi kaliteyi seçiyoruz. Tos Grup, pazarlar hakkında mükemmel bir bilgi birikimini ve kapsamlı bir uzmanlık yetkinliğini temsil eder. 

Sorumluluğu kabul ediyoruz.

Uluslararası faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak, kaynakların sorumlu ve sürdürülebilir yönetiminin özel yükümlülüğümüz olduğuna inanıyoruz.  Tos Grup, hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm değer zinciri boyunca ürünlerin kalitesini ve keyfini aktif olarak etkiler. Örneğin, şirket münhasıran bütün, öğütülmemiş hammaddeleri satın alır ve bunları, en yüksek ürün kalitesini ve baharattaki bileşenlerin mümkün olan en iyi şekilde tutulmasını sağlar. 

Uzun süreli ortaklıklara güveniyoruz.

Sertifikalı sözleşme ortakları ile adil ve uzun süreli tedarikçi ilişkileri, kapsamlı izlenebilirlik sağlar ve güvenilir ve sürdürülebilir tedarik sağlar. Gıda ticareti, yemek hizmeti segmentleri (otel endüstrisi, gastronomi ve catering) ve gıda endüstrisindeki müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamak için müşteri dostu çözümler ve kişiye özel ürünler geliştiriyoruz.

Baharat dünyasını sürekli olarak yeniden keşfediyoruz.

Baharat, şarküteri ürünleri ve gıda teknolojisindeki uzmanlığımızın yanı sıra, sıra dışı yenilikçi fikirler ve öncü pazar gelişmeleri ve patentler ile şirketimizi tüketiciler, ticaret, gıda hizmetleri ve endüstri için bir ortak olarak sağlam bir şekilde kurduk. Müşterilerimiz için bu dünyanın sunduğu baharatların tadını çıkarmalarını sağlamak için sürekli olarak dünyanın uzak uçlarına seyahat ediyoruz.

Hep birlikte daha güzel yarınlara..

bottom of page