top of page

HAKKIMIZDA

Tos Grup, tüketicilere doğrudan çevrimiçi olarak ve gıda üretimi, yemek servisi, gıda perakendeciliği ve restoran endüstrilerinde toptan baharatlar, şifalı bitkiler ve saf bitkisel yağlar sunmaktadır.

Hedef: Tecrübeli Öncülerin temel amacı maceracı ruhların mutfak konusunda ilham almasına yardımcı olmaktır. Bunu birinci sınıf baharatlar, biberler, şifalı otlar ve özel baharatlar sağlayarak yapıyoruz. Bu bileşenlerin cesur, yoğun bir tada sahip olmasını sağlıyoruz.  Ayrıca 1000'den fazla glütensiz baharat karışımı oluşturmak için bu malzemeleri kullanıyoruz! Bu baharat karışımları, piyasadaki her şeyi geride bırakan birinci sınıf bir kaliteyi garanti etmek için küçük gruplar halinde karıştırılır, kavrulur ve elle paketlenir.

Şirket: Tos Grup olarak bilinen bir işletmeyiz! Mütevazı merkezimiz, 2000'den fazla ürünün tamamını ürettiğimiz, Turizm Cenneti  olarak bilinen Antalya’da yer almaktadır.

Kalite: Kalite konusunda tutkuluyuz. Ürünlerimizi daha iyi hale getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz: daha iyi tadı, daha iyi kokusu, daha uzun süre dayanması ve olabildiğince taze kalması. Satın aldığınız üründen memnun kalmanızı istiyor. Tos Grup'da alışveriş yaptığınızda, bunu tam bir güvenle yapabilirsiniz. Koşulsuz "Baharatlı Memnuniyet Garantimiz" ile sattığımız her ürünün arkasındayız.

Doğadan ilham alarak ürettiğimiz doğal ve katkı maddesi içermeyen; baharatlarımızı, tuz ve granüllerimizi, bitki ve meyve çaylarımızı, harç ve çeşni karışımlarımızı sofralarınızla buluşturan Tos Grup  en leziz baharat çeşitlerini deneyerek hazırladığınız yemeklere muazzam bir lezzet kazandırıyor. Dünya mutfağının önde gelen baharat çeşitlerini temin etmek için yurtdışından sipariş vermenize hiç gerek yok. Sizler için özel olarak hazırladığımız dünya mutfakları serisi koleksiyonumuz içerisinde en beğenilen baharat çeşitlerini bir arada inceleyebilir ve cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yemek çeşitlerinin yanı sıra hamur işi çeşitleri için de kullanabileceğiniz baharatları sizlerle buluşturmayı ihmal etmedik. Börek ya da poğaça gibi farklı hamur işi çeşitlerine (kek, pasta vb.) bambaşka bir lezzet kazandıran baharat çeşitleri yeni lezzetler yakalamak isteyenler için ideal bir seçenek oluyor.

Dünya Çapında Baharat

Tos Grup, mutfağınızda dünya mutfağının gerçek lezzetini yakalamanızı sağlayan, en iyi kaynaklardan geniş ve ilham verici bir bitki ve baharat koleksiyonu sunan Dünya’nın en önde gelen baharat şirketidir. Önde gelen birçok yemek yazarı ve şefi tarafından onaylanan baharat ve çeşni satın almak için nihai tedarikçiye geldiğinizden emin olabilirsiniz.

Sadece En Güzel Bitkiler ve Baharatlar

Tos Grup'da, tüm baharatlarımızın özgünlüğü ve bütünlüğü bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle, en iyi seçilmiş tedarikçilerden gerçek menşeli olağanüstü içerikler elde etmek için yola çıktık. Kesinlikle hiçbir katkı maddesi, koruyucu madde ve taviz yok. Piyasanın sunduğu en iyi ürünleri kullanmayı arzuluyorsanız, otlar satın alın ve bizden baharat satın alın.

Otantik Baharat Karışımları

Dünyaca ünlü ve seçkin baharat karışımlarımızın her biri el yapımıdır ve maksimum otantik lezzet için geleneksel tariflere göre kuru kavrulur. Dünyanın her köşesinden mutfakların farklılığını yakalarlar. Her baharat karışımı, özenle seçilmiş ot ve baharatlarımız kullanılarak küçük gruplar halinde tarafımızdan yapılır.

Tuzlar, Biberler ve Biberler

Ayrıca, farklı ısı derecelerine sahip harika bir biber seçkisi sunuyoruz ve yemeklerinizi güzelleştireceğinizi garanti ediyoruz. Hem yemeklerinizi hem de sofranızı canlandırmak için egzotik ve sıra dışı biber ve tuzların dünyasına giriş yapın.

Online Sipariş

Amatörden tecrübeli olanlara kadar tüm aşçılar için vazgeçilmez bir çağrı noktasıdır, ot satın almaya veya baharat ve çeşni satın almaya ihtiyacı olan herkes, çevrimiçi mağazamızda özgün ve özel malzemelerden oluşan benzersiz bir seçki bulacaktır.

 

www.tosmagaza.com

bottom of page